Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 22:55

Варварівська гімназія Славутської міської ради Хмельницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 н.р

Протокол

загальних зборів педагогічного колективу Варварівського НВК, членів батьківського комітету, ради школи, піклувальної ради навчального закладу, представників органів громадського самоврядування.

від 19 червня 2018 року

Присутні :

Мартинюк Л.Ф.

Конченко В.С.

Ткачук Н.Ф.

Радченя О.В.

Антонюк О.В

Веретюк Т.П.

Друзь Н.О.

Мукосій С.Л.

Мельник І.В.

Новак Б. В.

Степанюк М.М.

Величко Н.В.

Мельник О.І.

Мішак Л.О.

Мартинюк В.В.

Богатирчук Л.П.

Федорчук Г.А.

Бродюк Н.І.

 

 

Порядок денний:

1. Звіт керівника Варварівського навчально – виховного комплексу Мартинюк Любові Федорівни про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадкістю.

2. Оцінка діяльності директора Варварівського навчально – виховного комплексу.

Слухали:

1. Звіт керівника Варварівського НВК Мартинюк Л.Ф. про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю за 2017/2018 н.р.

Виступила директор навчального закладу Мартинюк Любов Федорівна. Звернула увагу на створення у навчально-виховному комплексі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти та підвищення рівня організації освітнього процесу у навчальному закладі.

Як директор НВК здійснює безпосереднє керівництво школою, забезпечує реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти зокрема. Проводить роботу по втіленню у життя основних напрямів «Національної доктрини розвитку освіти України ХХІ століття», нових стандартів початкової та базової загальної освіти, працює над виконанням державної програми «Вчитель» та ряду інших постанов.

Всі діти, які перебувають у дитячому дошкільному закладі «Сонечко», охоплені дошкільною освітою. Функціонує різновікова група у кількості 23 дітей. Покращилося відвідування вихованцями дитячого садка. Стовідсотково охоплені навчанням діти п’ятирічного віку.

 В повній мірі виконуються функціональні обов’язки директора щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти ( всіх дітей шкільного віку охоплено навчанням).

У школі навчається 63(+ 1 індивідуальне) учні, в тому числі 7 шестирічок +1 індивідуальне навчання. Серед випускників 9 класу проведено профорієнтацію. Всі випускники 9 класу щорічно продовжують навчатись, здобуваючи середню освіту у 10 – 11 класах, ліцеях, технікумах, коледжах,вузах.

В закладі створені умови для варіативності щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. Ефективно використовувалась вся варіативна частина робочого навчального плану.

Робота педагогічного колективу спрямована на розвиток та саморозвиток особистості школяра.

 Вчителі постійно практикують у своїй роботі бінарні уроки, уроки – диспути, семінари, лекції, дискусії, КВК , рольові і ділові ігри, впроваджують заліки, тести, картки бліц – контролю та інші інноваційні технології.

Методична робота реалізовується через предметні тижні, методичні засідання, участь у предметних олімпіадах, конкурсах тощо.

Учні школи активні учасники різноманітних щорічних конкурсів, а саме: знавців української мови «Соняшник», знавців математики «Кенгуру», «Колосок», предметних олімпіад з базових дисциплін.

У школі добре налагоджена виховна робота, пріоритетним завданням є забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню та самореалізації, спрямування у своїх діях керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції свого народу. Виховна робота спрямована згідно напрямків: національно-патріотичне виховання, превентивне виховання, моральне виховання, художньо-естетичне виховання, виховання громадянина України, пропаганда здорового способу життя, екологічне виховання, удосконалення та розвиток учнівського самоврядування, правовиховна робота. В НВК проводилась робота по охороні життя, діяльності і здоров’я школярів з профілактики дитячого травматизму.

Уся виховна робота спрямована на виховання свідомого громадянина України, національно-патріотичне виховання. З цією метою педагог-організатор та класні керівники, класоводи проводять заходи, які спрямовані на виховання патріотизму та любові до своєї Батьківщини, свого народу.  Традиційним одягом усіх свят є вишиванка.

У школі діє учнівське самоврядування «Юні патріоти», яке спрямоване на національно-патріотичне виховання.  Також, у школі діють волонтерські загони: «Добрик» та «Спадкоємці перемоги».

  • закладі працює два гуртки: «Умілі руки» (керівник Ткачук Н.Ф.) та «окальний» (керівник Мішак Л.О.). ихованці гуртків – активні учасники різноманітних конкурсів. Постійними учасниками районних та обласних конкурсів художньої самодіяльності є Стельмашук ікторія (6 клас), Гончарук Вікторія (6 клас), Просяник Аліна (7 клас), Федорчук Ольга (7 клас),Яковчук Марія (8 клас), (керівник Мішак Л.О.).

 Учні нашого закладу відвідують також секцію з боксу від районної дитячо – юнацької спортивної школи. Займають призові місця.

Вихованці НВК із задоволенням приймали участь у різних виховних заходах НВК та району – до Дня незалежності України, Дня знань, Дня працівників освіти, із задоволенням провели день фізкультурника, свято квітів та урожаю, Свято осені, брали участь у святкуванні дня Святого Миколая, Нового року, Дня рідної мови, 8 Березня, Шевченківських днів, Дня Перемоги. Гарно підготовили і свято останнього дзвоника, День захисту дітей. Приймали участь у районному етапі проведення військово-патріотичної спортивної гри Сокіл «Джура»,брали участь у районному етапі художньої самодіяльності, де були відзначені та відібрані до обласного етапу.

Учні нагороджуються і відзначаються Похвальними листами, грамотами, дипломами за успіхи у навчанні, за участь у різних шкільних та районних конкурсах.

Грамотами нагороджені у 2017/2018:

  • Бродюк Ольга (учениця 6 класу) – учасниця всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
  • Хоменко Денис (учень 9 класу) – ІІ місце у змаганнях із шахів;
  • Команда  районних змагань з легкої атлетики – ІV місце;
  •  Яковчук Марія (учениця 8 класу) – І місце в районному етапі у номінації «Стрільба» серед дівчат закладів загальної середньої освіти;
  • Рій «України діти» - ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
  •  Рій «України діти» - І місце в районному етапі у номінації «Стрільба» серед закладів загальної середньої освіти;
  •  Котик Руслан – ІІ місце у обласному конкурсі «Дільничий офіцер поліції очима дитини».

Вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази нашого навчального закладу. В приміщені початкової школи (3 клас)- встановлені двері, а в основному приміщені закладу замінені плафони.

Варварівський навчально – виховний комплекс забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами.

Всі педагоги мають вищу освіту. Дбаємо про свої кадри і забезпечуємо заклад ними.

В навчальному комплексі здійснюється соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників.

Забезпечується медичне обслуговування та обстеження учнів і працівників згідно графіку у ЦРЛ.

Дотримуються вимоги: охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно – гігієнічні та протипожежні.

З учнями постійно проводяться інструктажі з техніки безпеки.

Здійснюється моральне та матеріальне заохочення і стимулювання учнів і педагогічних працівників.

Протягом навчального року  на належному рівні дотримано тепловий та санітарно-гігієнічний режими. Дітям позбавлених батьківського піклування надано матеріальну допомогу на придбання взуття та одягу, вони безкоштовно харчуються у шкільній їдальні.

 Організовано гаряче харчування, яким охоплено 100% дітей. Їдальня працює безперебійно з 1 вересня. Звільнено від оплати за харчування дітей з малозабезпечених сімей, дітей позбавлених батьківського піклування та частково учнів 1-4 класів. Дошкільнята отримують 3-разове харчування.

На навчально-дослідній пришкільній ділянці вирощуються овочі (морква, буряки, капуста,огірки,картопля), які передаються у шкільну їдальню для здешевлення обіду.

Вживаються профілактичні заходи щодо попередження правопорушень та бездоглядності серед неповнолітніх.

До управління діяльністю навчального закладу залучаються педагоги та батьки.

Заклад і дирекція співпрацюють з громадськими організаціями.

Звернення батьків і громадян з питань діяльності закладу розглядаються і реєструються. Відповіді надаються вчасно.

В навчальному закладі якісно і своєчасно проводиться поточний ремонт навчальних приміщень.

 

Виступили:

Конченко Василь Сергійович, сільський голова, який зазначив, що Любов Федорівна у своєму звіті відмітила як позитивні так і негативні сторони. В НВК створені всі умови для навчання і виховання учнів. Діяльність Любові Федорівни як директора дійсно заслуговує оцінки високого рівня.

 

Барна Світлана Федорівна, голова ради школи. Вона підсумувала, що звіт Любові Федорівни об’єктивний і змістовний. А сама вона, як директор, на своєму місці і не жаліє ні сил, ні здоров’я для того, щоб учні відчували себе в школі комфортно. Діяльність Любові Федорівни як директора дійсно заслуговує оцінки високого рівня.

 

2. Оцінка діяльності директора Варварівського НВК.

В результаті таємного голосування вирішили:

1.Діяльність директора Варварівського НВК Мартинюк Любові Федорівни за 2017/2018

навчальний рік заслуговує високого рівня.

2.Стимулювати роботу директора НВК матеріальним або моральним заохоченням.

 

Голова зборів С.Ф. Барна

Секретар С.Л.Мукосій

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання


Міністерство освіти і науки України

Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

Освітній портал

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради

Офіційний сайт м.Славута

Нова українська школа

Острів знань

ПЕДРАДА – портал освітян України

EdEra освітній проект з соціальною місією зробити освіту якісною та доступною

ЗСО м.Славута


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz