Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.07.2019, 00:08

Варварівська гімназія Славутської міської ради Хмельницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 н.р

Протокол

загальних зборів педагогічного колективу Варварівського НВК, членів батьківського комітету, ради школи, піклувальної ради навчального закладу, представників органів громадського самоврядування.

від  19  червня 2017 року

                                                                                                       Присутні :

Мартинюк Л.Ф.

Конченко В.С.

Яковчук П.М.

Ткачук Н.Ф.

Радченя О.В.

Антонюк О.В

Веретюк О.В.

Шуріна Н.О.

Мукосій С.Л.

Мельник І.В.

Новак Б. В.

Величко Н.В.

Мельник О.І.

Мішак Л.О.

Кравченко Н.І.

Мартинюк В.В.

Богатирчук Л.П.

Федорчук Г.А.

Ємець О.О.

Бродюк Н.І.

              Порядок денний:

1. Звіт керівника Варварівського навчально – виховного комплексу Мартинюк Любові Федорівни про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадкістю.

2. Оцінка діяльності директора Варварівського навчально – виховного комплексу.

Слухали:

1. Звіт керівника Варварівського НВК Мартинюк Л.Ф. про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю за 2016/2017н.р.

    Виступила директор навчального закладу Мартинюк Любов Федорівна. Звернула увагу на створення у навчально-виховному комплексі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, та підвищення рівня організації навчально – виховного процесу у навчальному закладі.

    Як директор НВК свою роботу спрямовує  на реалізацію законів України «Про Освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту».Проводить роботу по втіленню у життя основних напрямів «Національної доктрини розвитку освіти України ХХІ століття», нових стандартів початкової та базової загальної освіти, працює над виконанням державної програми «Вчитель» та  ряду інших постанов.

    Всі діти охоплені дошкільною освітою, які перебувають у дитячому дошкільному закладі « Сонечко». Функціонує різновікова група у кількості 22 дітей. Покращилося відвідування вихованцями дитячого садка. Стовідсотково охоплені навчанням діти п’ятирічного віку.

    В повній мірі виконуються функціональні обов’язки директора щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти ( всіх дітей шкільного віку охоплено навчанням)

    В школі навчається 62 учнів, в тому числі 7 п'ятирічок.Серед випускників 9 класу проведено профорієнтацію. Всі випускники 9 класу щорічно продовжують навчатись, здобуваючи середню освіту у 10 – 11 класах, ліцеях, технікумах, коледжах,вузах.

    В закладі створені умови для варіативності щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. Ефективно використовувалась вся варіативна частина  робочого навчального плану.

    Вчителі постійно практикують у своїй роботі бінарні уроки,  уроки – диспути, семінари, лекції, дискусії,КВК , рольові і ділові ігри, впроваджують заліки, тести, картки бліц – контролю та інші інноваційні технології.

    У навчально – виховному комплексі добре організовані різні форми позаурочної роботи: предметні тижні, олімпіади, науково – пошукова робота ( один учень є членом МАН. В цьому році захищав свою роботу  Зведенюк Василь «Хліб в народних обрядах»

 ( науковий керівник Ткачук Н.Ф.) 

     Діти є активними учасниками гурткової роботи. В закладі працює чотири гуртки: «Умілі руки», « Вокальний », Живе слово « Юні книголюби», «Юні українознавці».

    Учні нашого закладу відвідують також секцію з боксу від  районної дитячо – юнацької  спортивної школи. Займають призові місця( Котик Руслан(3 клас), Котик Олег(6 клас),

  Бродюк Віталій(6 клас), Миколайчук Максим (6клас), Кононюк Леонід (6клас).      

    Вихованці НВК із задоволенням приймали участь у різних виховних заходах НВК та району – до Дня незалежності України, Дня знань, Дня працівників освіти, із задоволенням  провели день фізкультурника, свято квітів та урожаю, «Золота  осінь», брали участь у святкуванні  дня Святого Миколая, Нового року, Дня рідної мови,

 8 Березня, Шевченківських днів, Дня Перемоги. Гарно підготовили і свято останнього дзвоника, День захисту дітей. Приймали участь у районному етапі проведення військово-патріотичної спортивної гри Сокіл «Джура»,у фестивалі «Сонячні промені», підготували виставку до обласного семінару та зустрічі делегації з Польщі, брали участь у районному етапі художньої самодіяльності, де були відзначені та відібрані до обласного етапу.Постійними учасниками районних та обласних конкурсів художньої самодіяльності  є Стельмашук Вікторія (5 клас), Яковчук Марія (7 клас),Бобовська Крістіна(9 клас)(керівник Мішак Л.О.). Неодноразово отримували відзнаки роботи на конкурсах малюнків «Ліс очима дітей»(Савоцька Крістіна (2 клас),Мукосій Іван (2 клас), Степанюк Василь (2 клас ),Величко Ганна (3 клас),Бродюк Ольга (5 клас), «Охорона праці очима дітей», «Права дітей» (керівник Ткачук Н.Ф.).

    Наші учні є активними учасниками районних, регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «Кенгуру»,« Соняшник», «Колосок», «Лелека». 

    Вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази нашого навчального закладу. Продовжено  ремонт їдальні. Придбано посуд  у шкільну їдальню, миючі та дезинфікуючі засоби у достатній кількості, іграшки в дитячий садок.Викопано колодязь біля приміщення великої школи(основного корпусу) для подачі води у внутрішньошкільні туалети, відремонтовано колодязь біля шкільної їдальні, проведено ремонт дверей у внутрішніх туалетах дитячого садка, за рахунок спонсорів придбано спортивний інвентар, нові стенди у класні кімнати та коридори, мийки та стелажі у шкільну їдальню.

    Варварівський навчально – виховний комплекс забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами. Всі предмети, за виключенням трудового навчання читаються фахівцями.

    Всі педагоги мають вищу освіту. Дбаємо про свої кадри і забезпечуємо заклад ними.

    В навчальному комплексі здійснюється соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників.

    Забезпечується медичне обслуговування та обстеження учнів і працівників згідно графіку у ЦРЛ.

    Дотримуються вимоги: охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно – гігієнічні  та протипожежні.

    Призначений інспектор з охорони дитинства Шуріна Н.О.

    Дітям сиротам і позбавленим батьківського піклування  Биньковській Діані,  Биньковському Денису, Зведенюку Василю та Зведенюку Максиму надана матеріальна допомога. Вони, діти з малозабезпечених сімей та учні 1-4 класів харчуються безкоштовно у шкільній їдальні, оздоровлюються, їдуть у санаторії.У минулому році у санаторії «Коблево» на Чорному морі відпочивав і лікувався Биньковський Денис, цього року їде Бродюк Ольга(5 клас).

    З учнями постійно проводяться інструктажі з техніки безпеки.

    Здійснюється моральне та матеріальне заохочення і стимулювання учнів і педагогічних працівників.

    Учні нагороджуються і відзначаються Похвальними листами, грамотами, дипломами за успіхи у навчанні, за участь у різних шкільних та районних конкурсах.

    Всі педпрацівники отримали грошові винагороди. Вчасно виплачується заробітна плата, відпускні і матеріальна допомога на оздоровлення.

    На належному рівні організовано гаряче харчування, яким охоплено 100% дітей. Їдальня працює безперебійно з 1 вересня. На навчально-дослідній пришкільній ділянці вирощуються овочі (морква, буряки, капуста,огірки,картопля), які передаються у шкільну їдальню для здешевлення обіду.

    Вживаються профілактичні заходи щодо попередження правопорушень та бездоглядності серед неповнолітніх.

    У школі проводиться робота з охорони життєдіяльності і здоров'я школярів, з профілактики дитячого травматизму.

    До управління діяльністю навчального закладу залучаються педагоги та батьківська громадськість ( створено батьківський комітет, раду школи).

    Заклад і дирекція співпрацюють з громадськими організаціями.

    Звернення батьків і громадян з питань діяльності закладу розглядаються і реєструються. Відповіді надаються вчасно.

    В навчальному закладі якісно і своєчасно проводиться поточний ремонт навчальних приміщень.

Виступили: 

Конченко Василь Сергійович, сільський голова, який зазначив, що Любов Федорівна у своєму звіті відмітила як позитивні так і негативні сторони. В НВК створені всі умови для навчання і виховання учнів. Діяльність Любові Федорівни як директора дійсно заслуговує оцінки високого рівня.

 

Яковчук Петро Миколайович, голова батьківського комітету, підкреслив, що колектив у школі згуртований, кваліфікований. Діти задоволені і з радістю ідуть до школи.

 

 Барна Світлана Федорівна, голова ради школи. Вона підсумувала, що звіт Любові Федорівни об’єктивний і змістовний. А сама вона, як директор, на своєму місці і не жаліє ні сил, ні здоров’я для того, щоб учні відчували себе в школі комфортно.Діяльність Любові Федорівни як директора дійсно заслуговує оцінки високого рівня.

 

2. Оцінка діяльності директора Варварівського НВК.

В результаті таємного голосування вирішили:

1.Діяльність директора Варварівського НВК Мартинюк Любові Федорівни за 2016/2017навчальний рік заслуговує високого рівня.

2.Стимулювати роботу директора НВК матеріальним або моральним  заохоченням.

 

Голова зборів                                                                                   С.Ф. Барна

Секретар                                                                                           С.Л.Мукосій

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання


Міністерство освіти і науки України

Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

Освітній портал

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради

Офіційний сайт м.Славута

Нова українська школа

Острів знань

ПЕДРАДА – портал освітян України

EdEra освітній проект з соціальною місією зробити освіту якісною та доступною

ЗСО м.Славута


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz